Haber

CHP’li Özgür Özel, Yenişehir Belediyesi Giyim Evinde depremzedeleri ziyaret etti

CHP Küme Başkan Yardımcısı Özgür Özel, Mersin Yenişehir Belediyesi’nin depremzedeler için hazırladığı ve bugüne kadar 32 bin kişinin yaralandığı Konfeksiyon Evi’ni ziyaret etti.

Mersin’e gelen CHP Küme Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, Mersin Yenişehir Belediyesi’nin depremzedelere giyim desteği verdiği Giyim Evinde vatandaşlarla bir araya gelerek, yapılan çalışmaları yerinde inceledi. CHP’li Özgür Özel’den Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit’in yanı sıra CHP Başbakan Üyesi ve Mersin Milletvekili Ali Yetenekli Başarır, CHP Mersin İl Başkanı Koral Ömür, CHP Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, CHP Yenişehir İlçe Başkanı Tayar Tahiroğlu ve CHP Mezitli’ye Kendisine İlçe Başkanı Ahmet Serkan Tuncer eşlik etti.

Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit de Yenişehir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde kurulan Konfeksiyon Evi’ni ziyaret eden Özgür Özel ve beraberindekilere depremzedeler için yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Yenişehir Belediyesi’nin depremzedelere hizmet verdiği Konfeksiyon Evi’ni ziyaret eden Özgür Özel, deprem bölgesinden gelen vatandaşlarla da tek tek görüştü.
 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

haber-atakum.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu